חיפושים אחר גבר שחטף אישה ונעל אותה בארון במשך חודשיים
בת ה-40 נמצאה עם חתכים על הפנים שלה ובתת משקל חריג, לאחר שהצליחה להימלט מהבית בו הוחזקה במשך שבועות על ידי מי שהיה בן הזוג שלה

הרשויות בטנסי מחפשות אחר גבר בן 30 החשוד כי חטף אישה בת 40, נעל אותה בארון במשך חודשיים - ונתן לה לצאת רק שעה אחת ביום. 

(צילום: Shutterstock)

ביום שבת האחרון, בסביבות השעה 1:30 בצהריים, אדם התקשר למוקד 911 וסיפר כי אישה ניגשה אליו בסערה ואמרה לו שהיא נחטפה לפני כחודשיים, ורק עכשיו הצליחה להימלט.

כוחות משטרת דיירסבורג, עיירה במרחק של כ-120 ק"מ צפונית לממפיס, הגיעו לבית ברחוב שפר וזיהו את האישה בת ה-40 שהייתה במשקל פחות מ-45 ק"ג, עם חתכים ברורים על הפנים שלה.

בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק, מחלקת המשטרה כתבה: "הקורבן דיווחה כי במשך כחודשיים היא נאלצה לשהות בארון נעול עם כבלים, והיא הורשתה לצאת ממנו רק במשך שעה אחת ביום".

"הקורבן קיבלה אספקת מזון מוגבלת ולא הייתה לה גישה לשירותים", נכתב בפוסט. "שוטרים ובלשים הצליחו לאתר את הבית ברחוב איירס בו הוחזקה הקורבן. העדויות שנמצאו בפנים כללו פסולת אנושית בתוך הבית, כפי שתואר על ידי הקורבן".

הרשויות העבירו את האישה לטיפול רפואי, ויצרו קשר עם עורך דין מארגון WRAP, קבוצת תמיכה לקורבנות אלימות במשפחה, כדי לספק לה עזרה נוספת. 

בינתיים, המשטרה מחפשת אחר ברנטון בל בן ה-30, שזוהה על ידי האישה כחוטף. היא סיפרה לחוקרים שהיא הייתה במערכת יחסים זוגית איתו, ובשלב כלשהו החלה לעבור התעללות פיזית שהובילה לחטיפה. 

YOU MIGHT ALSO LIKE