ניו יורק סטייט אוף סטייל
השראה זה הדבר החשוב ביותר לאנשים שאוהבים אופנה, השראה גורמת לך לצאת מאזור הנוחות שלך ולחקור עולמות חדשים. בשבילי ההשראה לסטייל המושלם היא ניו יורק אהובתי האבסולוטית. עיר שיש בה הכל מהכל ומלאת גירויים אופנתיים בכל פינה שתסתכלי

מאת: שירלי בן נעים

חוץ מקולינריה מטורפת (כן כן אני הולכת לשם 50% בגלל האוכל), ארכיטקטורה מחסירת פעימה, רחובות מלאים בקסם ותאורה מושלמת לצילומים (חחח) האופנה בתפוח הגדול היא פשוט מלאת השראה, לכל פינה שתפני יש סטייל ושיק והכל מדויק ובטוב טעם.
אחת ההשראות הכי גדולות שלקחתי מהעיר הזאת זה חולצת אובר סייז וינטאג׳ פלאד (משבצות) עם פאטץ בגב וכמובן דיטייל של טאי דאי, זה ה- signature mark של תאי 2 שלי.
כמו שאני תמיד אומרת (למי שמוכן לשמוע) מספיק פריט אחד ומיוחד כדי לשדרג את ההופעה שלך, גם אם את לובשת טייץ וחולצה, גינס וטי שירט.
חולצת הפלאד שלי תמיד נותנת את הטאץ הסופי ללוק מושלם וסטייליסטי.


חולצות משובצות (plaid) זה טרנד שהוא טיימלס. אני פשוט לקחתי אותם למקום קצת יותר ייחודי כשכל חולצה היא one of a kind, ככה זה משאיר אותך לא רק אופנתית אלא גם ייחודית.
כמו שניו יורק מאופיינת בייחודיות ששייכת רק לה, כך גם כל אישה מיוחדת במינה.
אז תבחרי תמיד את הסטייל הנכון לך לצד הוויב המדויק לך (או הדרינק שמדויק לך, בגדול מה שעובד לך חחחח)
ואם בא לכן המלצות על המסעדות הכי טובות (בעיניי) בניו יורק, ובכללי דברים שווים לעשות שם, תרגישו חופשי לשאול, יש לי רשימה מסודרת מוכנה לשיגור
אז למסקנה: קנו one of a kind plaid זה יסגור לכן פינה בארון, וסעו לניו יורק, תעשו שופינג שווה ותאכלו אוכל טעים כי 2023 התחילה.

YOU MIGHT ALSO LIKE