אייס קיוב ויתר על משכורת של 9 מיליון דולרים בסרט הוליוודי משום שסירב להתחסן
נראה כי הכוכב ההוליוודי לא ממש חסר כסף או לפחות נמצא בעמדה נוחה לוותר עליו בשל התעקשות רפואית ואידאולוגית שלא לקבל את החיסון הניסיוני

הראפר והשחקן Ice Cube שבעבר נתפס באמירות אנטישמיות, אישר דיווחים לפיהם החמיץ תשלום בסך 9 מיליון דולרים בגלל סירובו להתחסן נגד נגיף הקורונה.

במהלך הופעה בפודקאסט, אייס קיוב, שהופיע לצד הראפרים E-40 ו-Too $hort, אמר למארחים גילי דה קינג ו-Wallo267 שהוא הודח מהקומדיה, "Oh Hell No" עקב סירובו לקבל את החיסון.

קיוב, ששמו האמיתי הוא אושיי ג'קסון, אישר את הדיווח של ההוליווד ריפורטר מאשתקד לפיו עזב את הסרט בבימויו של קיטאו סקוראי בשל עמדתו נגד חיסונים, שכן מפיקי סרטים דרשו מכל חברי השחקנים להתחסן כנגד הנגיף.

"דחיתי סרט כי לא רציתי לקבל את הזריקה", אמר ג'קסון למארחים בפרק ששודר ביום שני.

"דחיתי 9 מיליון דולרים כי לא רציתי לקבל את הזריקה. פאק הזריקה הזאת, ופאק כולכם על הניסיון לגרום לי לקבל את זה. אני לא יודע איך הוליווד מרגישה כלפיי כרגע", הוסיף.

מאוחר יותר ג'קסון הבהיר בפודקאסט שהוא לא דחה את המשכורת, אלא שמפיקי הסרט הם אשר בלמו אותו מלקחת את הפרויקט.

"ה$% האלה לא נתנו לי את התפקיד כי לא הייתי מוכן לקבל את הזריקה. לא דחיתי את התפקיד. הם פשוט לא נתנו לי את זה", הוסיף ג'קסון.

"זריקת הקוביד, הדקירה... לא הייתי צריך את זה. לא רציתי את ה-s-t הזה בכלל".

ג'קסון, הידוע בהיותו חבר מקורי בלהקת ההיפ הופ NWA ובשלל סרטים שהפיק וכיכב בהם במהלך השנים, הוא אחד הסלבריטאים והספורטאים הבודדים בשנים האחרונות שפירסמו בפומבי את עמדתם נגד חיסונים.

הוא מצטרף לקוורטרבק של הגרין ביי פקרס, ארון רודג'רס, לגארד הברוקלין נטס קיירי אירווינג, ולכוכבת "בלאק פנתר: וואקנדה לנצח" לטיליה רייט.

על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), 69 אחוז מהאמריקאים מחוסנים במלואם נגד הנגיף.

YOU MIGHT ALSO LIKE