השודד במזראטי שמטיל אימה על דיירים בוואלי לוס אנג'לס: חיפושים אחר חמוש מסוכן שבאיומי נשק גנב שעונים ומזומן
ביחד עם שותפיו הפתיע דשון דוואו מספר פעמים תושבים שאחריהם עקב עד שהגיעו לחניית הבניין ואז זינק עליהם באיומי נשק ונמלט עם שלל רב. בשנה וחצי האחרונה הוא נעצר ושוחרר 5 פעמים על מעשים דומים

משטרת לוס אנג'לס מבקשת את עזרת הציבור באיתור דשון דוואו, צעיר בן 20 המתגורר בעיר וחשוד בשורה של מעשי שוד אלימים במהלכם הוא עקב אחר קורבנותיו עד להגיעם לביתם 

על פי המשטרה, ב-2 באוקטובר השנה, סמוך לשעה 1:30 בצהריים, ישנו תיעוד ממצלמות האבטחה של מכונית מזראטי שעוקבת אחר גבר ואישה אשר החנו את רכבם בחניית הבניין בשכונת נורת' הוליווד שבאזור הוואלי.

עם יציאתם מהמכונית, הופתעו השניים על ידי צמד שודדים חמושים שכיוונו אליהם את נשקם. מחשש לחייהם, נענו קורבנות השוד לדרישת השודדים ומסרו להם תכשיטים וכסף במזומן. 

תקרית נוספת התרחשה שבוע לאחר מכן בשעת חצות הלילה, גם כן בחניית קומפלקס מגורים באותה שכונה. שני החשודים החמושים שוב הפתיעו בני זוג שיצאו מרכבם אלא שהפעם בזמן שהקורבן ניסה להתנגד לניסיון לשדוד את שעונו, אז שלף אחד החשודים את אקדחו והצמיד אותו לחזהו של האיש אשר כתוצאה מכך נרתע ונאלץ למסור את השעון לשודד.  

מיד לאחר מכן נעלמו החשודים באמצעות רכב מילוט שהמתין להם בסמוך לבניין.

הערכת המשטרה היא שדואוו היה מעורב בלפחות שתי התקריות הללו שכאמור, היה בהן שימוש בנשק חם. 

אם לא די בכך, הרי שמתברר כי דואוו נעצר לא פחות מחמש פעמים בשנה וחצי האחרונות, אך שוחרר בערבות לאחר כל מעצר. כמו כן, הוא זוהה במעורבות בשתי תקריות דומות באזור דאון טאון לוס אנג'לס כך שדי ברור שמדובר בשור מועד ולצד בקשת העזרה מהציבור, המשטרה גם מתריעה כי האיש חמוש ומסוכן.

YOU MIGHT ALSO LIKE