שוב על המוקד: קייטלין ג'נר עוקצת את קים קרדשיאן
בקרוב אמורה לצאת סדרה דוקומנטרית חדשה שבה קייטלין ג'נר עתידה לשפוך אור על ההתנהלות של משפחת קרדשיאן בדרכן לתהילה. בפרומו ששוחרר ג'נר אומרת דברים לא כל כך סבבה על לא אחרת מאשר קים. מאז הרשת לא נרגעת ובעיקר מחכה לראות איזה עוד שייד ייצא מפיה של ג'נר, ומה תהיה התגובה של הקרדשיאנס?

זו לא הפעם הראשונה שקייטלין ג'נר יוצאת נגד בנות משפחת קרדשיאן. רגע אחרי שעברה את תהליך ההתתאמה המגדרית, היא התראיינה למגזין "ואניטי פייר" שם טינפה בעיקר על אישתה לשעבר, קריס ג'נר, מה שגרם לנתק בין קייט ליתר המשפחה (למעט הבנות הביולוגיות שלה, קנדל וקיילי). מאז העניינים קצת נרגעו, בנות הקרדשיאן סלחו לקייטלין ונשמר שלום קריר בין כל הצדדים, אבל נראה שסדרה דוקומנטרית חדשה בשם "House of Kardashian" הולכת לעשות שוב בלגן.

בטריילר דרמטי שפורסם בשבוע שעבר, נראת קייטלין, יחד עם חבר של משפחת קרדשיאן, ג'ו פרנסיס ואחרים, דנים בדרך שבה בנות המשפחה השיגו את התהילה והכוח שלהן. "קימברלי חישבה את זה מההתחלה - 'איך אני מתפרסמת?'", אמרה קייט, כאשר פרנסיס הציע שקלטת הסקס של קים משנות ה-2000 עם האקס שלה, ריי ג'יי, הייתה "אמצעי למטרה. זה היה כדי ליצור מחלוקת".

כאמור, הטריילר גרם למהומה שלמה ברשת ולהרבה ביקורת נגד קייטלין על כך שהיא משחירה את בתה החורגת לשעבר קים. כנראה שהביקורת הרבה הביאה את ג'נר להבין שהלכה קצת רחוק מדי, והיא פרסמה הודעה בה היא טוענת שדבריה הוצאו מהקשרם ושהיא לא באמת חושבת שקים "חישבה" את דרכה לתהילה.

מקורות המקורבים לקייטלין, שלכאורה מנסה כעת לסגת מההשתתפות שלה בסדרת הדוקו, אמרו למגזין TMZ שהיא מתחרטת על השימוש במונח ולא התכוונה לזה כמשהו שלילי. על פי הדיווחים, חרטותיה של ג'נר הועברו לקרדשיאן, והיא הסבירה שהטריילר הדרמטי נערך כדי לגרום להערותיה להיראות יותר שנויות במחלוקת ממה שהן באמת היו, ושג'נר גאה בהישגיה של קים. 

כזכור, קייטלין הייתה נשואה לקריס ג'נר במשך 23 שנים, ואמרה בהצהרה טרם יציאת הטריילר כי היא "שמחה" לשפוך אור על "היכולת" של משפחתה לכבוש את תשומת הלב של העולם. אני גאה להפליא בכל הילדים והילדים החורגים שלי", הוסיפה. מקים ומיתר המשפחה טרם התייחסו לאמירות של קייטלין או לסדרה שעומדת לצאת. 

YOU MIGHT ALSO LIKE