סמנתה חוזרת: קים קטרל תשוב להופעת אורח בסדרה "פשוט ככה"
לאחר שהדמות האייקונית מהסדרה "סקס והעיר הגדולה" נעדרה מהעונה הראשונה של ״פשוט ככה״, בעקבות סכסוך ארוך שנים ומתוקשר בין קטרל ושרה ג'סיקה פארקר. לפי הדיווחים הופעת האורח צולמה בחשאי וללא נוכחותן של שאר השחקניות הראשיות

השחקנית קים קטרל תשוב לגלם את דמותה האיקונית של סמנתה ג'ונס מהסדרה "סקס והעיר הגדולה" בעונה השנייה של סדרת ההמשך שלה, "פשוט ככה". כזכור, קטרל לא השתתפה בעונה הראשונה של הסדרה, ואף הבהירה בעבר כי אין לה כוונה לעשות זאת.

לפי הדיווחים, דמותה של סמנתה תחזור להופעת אורח קצרה בפרק הסיום של העונה, שצולמה בחשאי במרץ האחרון עם צוות מצומצם ומבלי ששאר חברות הקאסט - שרה ג'סיקה פארקר, סינתיה ניקסון וקריסטין דיוויס יהיו נוכחות. כידוע, בין פארקר וקטרל ישנו סכסוך ארוך שנים ומתוקשר, שנסוב בין היתר סביב הניסיונות להפיק את הסרט השלישי המבוסס על הסדרה. 

פארקר אף אמרה כי צוות התכנית אפילו לא ניסה לגייס את קטרל לסיקוול. עלילת הסדרה הסבירה את היעדרה של הדמות בכך שעברה לחיות בלונדון, אם כי מתקיים איתה קשר מסוים באמצעות הודעות. הסדרה "סקס והעיר הגדולה" שודרה במשך שש שנים, בין 1998 ל-2004. בהמשך צולמו גם סרטי המשך בשנים 2008 ו-2010. 

"פשוט ככה", סדרת ההמשך, עלתה בשנת 2021. העונה השנייה של "פשוט ככה" תעלה בארץ ב-22 ביוני.

YOU MIGHT ALSO LIKE