אחרי השערוריות והסערות: ייתכן כי מייגן והארי יחזרו ללונדון
גורם בכיר בבית המלוכה טוען כי למרות הקרע העמוק בין הנסיך לבני משפחתו, קיים סיכוי ממשי כי הארי ומייגן ישובו לחיות בלונדון. לפי הדיווחים, הארי לא ימהר לוותר על האופציה לקחת חלק בהחלטות של בית המלוכה ויקפיד להשאיר רגל אחת בתוך העניינים

נראה שהארי ומייגן לא יכלו לברוח מהר יותר מלונדון וממשפחת המלוכה, שעל פי הספר של הארי - חנקה אותם וגרמה להם להרבה צער. אך כעת, גורם בכיר מהארמון, מי שהיה משרתו לשעבר של המלך צ'ארלס, טוען כי קיים סיכוי גדול שבני הזוג ישובו לחיות באנגליה, ואפילו לא עוד זמן רב מדי.

כזכור, הזוג המלכותי סגר באופן דרמטי את הדלת על חיי המלוכה בשנת 2020 ועבר לקליפורניה, ומאז השניים חזרו לבריטניה רק פעמים בודדות. עם זאת, גרנט הארולד, שעבד כמשרתו של צ'ארלס מ-2004 עד 2011 כשהיה נסיך וויילס, מסביר כי חזרה לאדמת ביתו של הארי היא מהלך סביר עבור בני המלוכה.

"לעולם לא אגיד לעולם לא, תמיד יתכן שיום אחד הוא ירצה לחזור הביתה. ייתכן שהוא ירכוש כאן נכס אם ירצה לבוא יותר ומייגן לא תרצה לבוא", אמר הרולד, בן ה-45. "למייגן אין ממש משפחה כאן, כל משפחתה נמצאת בארצות הברית ושם הארי החליט שהוא רוצה להקים את ביתו", המשיך.

עוד סיפר כי הארי אמרו לו "תמיד יהיה לי קשר עם בריטניה. לא ארצה לחלוטין לנתק את הקשר הזה". במילים אחרות - "הוא תמיד ירצה להשאיר רגל אחת בפנים, כביכול", אמר הרולד. "הוא ירצה לשמור על הקשר הזה עם בריטניה למקרה שיום אחד הוא כן ירצה לחזור ואני לא חושב שהארי ינתק את הקשר".

העזיבה של הארי ומייגן גרמה כידוע למחלוקת אינטנסיבית בין בני משפחת המלוכה - דבר שהתחיל בריאיון שערורייתי שלהם עם אופרה ווינפרי במרץ 2021 והמשיך בדוקו חשוף במיוחד שבו הארי ומייגן חשפו פרטים לא נעימים על המשפחה של הארי וכלה בהוצאת ספר הזיכרונות של הארי, "Spare", בינואר האחרון שגרם לנתק מוחלט בין הארי לבין משפחתו.

עוד אמר הרולד כי למרות החזרה האפשרית לבריטניה, ברגע זה הזוג המלכותי נראה מאושר בארצות הברית ושם הם רוצים להיות. כזכור, בחודש בפברואר האחרון נמסרה לזוג הודעת פינוי מצ'רלס, שביקש מהזוג "לפנות" את קוטג' פרוגמור בו התגוררו בתוך תחום הארמון.

YOU MIGHT ALSO LIKE