שוב זה קורה: ניסיון לחטוף ילד מעגלה בסופרמרקט בדרום קליפורניה
רשויות החוק במחוז ונטורה עצרו אישה בת 56 בחשד שניסתה לחטוף ילד בן 4 בעת שהיה בסופרמרקט מקומי ביחד עם אביו ■ האישה תקפה את האב ופגעה בילד, ועל כן היא גם מואשמת בתקיפה בנוסף לניסיון החטיפה

אישה נעצרה השבוע בחשד שניסתה לחטוף ילד מעגלת קניות בסופרמרקט בדרום קליפורניה - התקרית השלישית מסוגה ברחבי ארצות הברית במהלך חמשת השבועות האחרונים.

אילוסטרציה (צילום: Getty Images)

לפי המשטרה בעיר ונטורה, התקרית החלה ביום חמישי האחרון בשעה 6:00 בערב. שוטר שלא בתפקיד, שבמקרה נכח בחנות, שמע צעקות ובכי של ילד.

כאשר ניגש לבדוק על מה המהומה, השוטר ראה גבר ואישה נאבקים ביניהם במטרה לתפוס ילד בן 4. הגבר התברר כאביו של הילד, וצעק שהוא אינו מכיר את האישה.

במהלך המאבק, החשודה - שבהמשך זוהתה ככריסטין בראון בת ה-56 - ניסתה לתקוף את האב, אך פגעה בילד. בראון נעלמה מהזירה, אך נעצרה כעבור דקות ספורות. היא צפויה לעמוד לדין בגין ניסיון חטיפה ותקיפה.

אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

שתי תקריות דומות אירעו בחודש שעבר, בקליפורניה ובקולורדו. בראשונה, רשויות החוק בסנטה מוניקה עצרו אישה חסרת בית בחשד שניסתה לחטוף ילד בן 4. כפי שדיווחנו בזנהט, המשטרה עצרה אישה חסרת בית בחשד שניסתה לחטוף ילד בן 4. התקרית אירעה בחודש שעבר בחוף הים בסנטה מוניקה. לפי המשטרה, האישה - סוזן ג'ונסון בת ה-51 - ניסתה לחטוף את הפעוט לאור יום, בסביבות השעה 1:00 בצהריים.

יממה בלבד לאחר מכן דיווחנו על תקרית דומה בקולורדו, בסניף וולמארט בעיר אלמוסה בדרום המדינה, לא רחוק מהגבול עם ניו מקסיקו וכ-260 ק"מ מדנבר. לפי המשטרה, הילד ישב בעגלת קניות כאשר החשודה ניגשה לעגלה וניסתה לקחת אותה. למרבה המזל, עוברי אורח התערבו.

"בזכות האופן המהיר שבו הגיבו הנוכחים, הלקוחות ועובדים הצליחו להחזיר את הילד לאמו ולעכב את החשודה עד להגעת הניידת הראשונה", אמרו במשטרה. בהמשך, החשודה זוהתה כקימברלי ג'ונס בת ה-50, שתואשם בשורה של עבירות חמורות, לרבות חטיפה, ניסיון חטיפה והתעללות בילד.

YOU MIGHT ALSO LIKE