"אני לא אפלה וקודרת כמו שכולם חושבים": כוכבת "ונסדיי" מגיבה
השחקנית ג'נה אורטגה מסבירה כי למרות התדמית שנוצרה לה בעקבות הסדרה, היא בכלל לא כזו אפלה כמו שחשובים. את הבשורה המפתיעה חשפה בתוכנית "סאטרדיי נייט לייב" ואמרה: "אני חושבת שזה משהו שקשור למראה שלי״

נראה כי ג'נה אורטגה היא השם הכי חם היום בקרב הדור הצעיר של כוכבי הוליווד, אך כוכבת "ונסדיי" שמגלמת תפקיד אפל וקודר בסדרת הלהיט של נטפליקס, מתעקשת שלמרות התדמית האפלה שמזוהה איתה בגלל הליהוק שלה לסרטים וסדרות בסגנון, במציאות היא בכלל לא כזו.

את התגובה  חשפהל לאחרונה הכוכבת בתוכנית "סאטרדיי נייט לייב" במונולוג הפתיחה שלה. "הרבה אנשים מניחים שאני קודרת ומתוסבכת בחיים האמיתיים בגלל התפקידים שמלהקים אותי אליהם. אני חושבת שיש משהו בפנים שלי שגורם לאנשים להרגיש כך״, הסבירה בבדיחות.

"כן, אני חובבת סרטי אימה, אבל בכנות קשה מאוד להפחיד אות. חלק מהסיבה שהגעתי להנחות את סאטרדיי נייט לייב היא שרציתי להתמודד עם הפחד הגדול ביותר שלי - אנשים שמחים ומוחצנים שתמיד רוצים להופיע", אמרה.

למרות הניסיון לשכנע את קהל המעריצים והצופים, אורטגה בחרה להופיע על הבמה בסגנון גותי שמאפיין את הסטייל שלה, כשהיא לובשת אאוטפיט שכולו בסימן שחור עם שורטס קצרצרים, לצד חולצה שקופה עם שרוולים שקופים, כששיערה אסוף וציפורניה משוחות בלק שחור.

כידוע, מאז עלתה סדרת הלהיט בכיכובה לנטפליקס, אורטגה הפכה גם לכוכבת רשת גדולה, כאשר עשרה ימים לאחר שידור פרק הבכורה נוספו לשחקנית הצעירה עשרה מיליון עוקבים לחשבון האינסטגרם.

YOU MIGHT ALSO LIKE