כוכב הדוקו ״חיות רעות״ בצעד לא שגרתי ומפתיע
ג'ו אקזוטיק שמככב בסדרת הדוקו האמריקאית של ענקית הסטרימינג נטפליקס הצליח להפתיע את העולם כאשר הביע את רצונו להתמודד לנשיאות ארצות הברית, כולל קמפיין שלם שיצר

נראה כי ג'ו ביידן צריך לחשוש מיריב פוליטי חדש  שיתמודד בשנה הבאה על נשיאות ארה"ב. ג'ו אקזוטיק, כוכב סדרת הדוקו "חיות רעות" מבית נטפליקס, הכריז לאחרונה על מועמדותו הרשמית לבחירות שיתקיימו בארצות הברית ב-2024, ואף הקים אתר אינטרנט שמגבה את הקמפיין שלו.

אקזוטיק בן ה-60, ששמו האמיתי הוא ג'וזף אלן מלדונאדו-פסאז', מרצה בימים אלה עונש מאסר בן 21 שנה - בין היתר בגין עבירות של ניסיון רצח מנכ"לית עמותה של זכויות בעלי חיים בשם קרול בסקין, והפרת חוק המינים בסכנת הכחדה (כזכור, הורשע בהריגת חמישה נמרים).

במכתב פתוח שפרסם באתר הרשמי שלו, כתב: "תודה על ההתעניינות שלכם בקמפיין שלי. כן, אני יודע שאני נמצא בכלא פדרלי ושאתם אולי חושבים שזו בדיחה, אבל זו לא. זו זכותי החוקתית לעשות את זה גם מכאן. אני בכלא רק בגלל השחיתות של משרד המשפטים ושל שלושה עבריינים שקיבלו הנחיות כיצד לשקר תחת שבועה כדי לקדם אג'נדה״, אמר.

עוד הוסיף ואמר: ״הדבר היחיד שעשיתי הוא להרדים חמישה נמרים זקנים ונכים בדרך הכי הומנית - דרך שאושרה על ידי המפקח שלי ממחלקת החקלאות. הארגון למען יחס מוסרי לבעלי חיים הורג אלפי חיות בכל שנה״.

לבסוף, סיכם אקזוטיק את מכתבו: "אני מכיר אנשים שיכולים לנהל את המדינה הזו הרבה יותר טוב מכפי שהיא מנוהלת כיום. בואו נחצה את הגשר הזה כשנגיע אליו".

YOU MIGHT ALSO LIKE