סלינה גומז מגיבה על השמועות כי רבה עם תורמת הכלייה שלה: ״אהיה חייבת לה לנצח״
חודשים ספורים אחרי שהרשת סערה בעקבות הריב בין השתיים, על רקע השתלת הכלייה שהכוכבת קיבלה מחברתה, כעת החליטה הזמרת להגיב לראשונה ולעשות סדר בשמועות ומבהירה מה המצב ביניהן

הזמרת והשחקנית סלינה גומז מגיבה בפעם הראשונה על השמועות הטוענות שנוצר סכסוך בינה לבין חברתה הטובה, השחקנית פרנסניה רייסה, שתרמה לה כלייה, ומבהירה כמה היא חשה הכרת תודה ולמעשה, הן עדיין החברות הכי טובות. 

כזכור, בחודש בנובמבר האחרון הרשת געשה אחרי שגומז אמרה שטיילור סוויפט היא החברה היחידה שלה בתעשייה, מה שהותיר את רייסה, שחקנית בעצמה, מחוץ להגדרה הזו. בנוסף, צעד נוסף שהצליח להגביר את האש הוא התגובה של רייסה בפוסט של סלינה, בו כתבה ״מעניין״, מה שגרר סרטון טיקטוק של גומז בו אמרה "סליחה שלא הזכרתי כל אדם שאני מכירה". 

בעקבות כך, הפסיקה רייסה לעקוב אחריה ברשתות החברתיות, מה שכמובן הלהיט את הדרמה סביב השתיים. כעת, נראה שצמד החברות הצליחו להותיר את המשקעים מאחור, כשבראיון חדש סיפרה הכוכבת על השתלת הכליה שעברה בשנת 2017, שאליה נרתמה חברתה הטובה: "לחברה הכי טובה שלי קוראים פרנסיה. תוך שלושה ימים היא הלכה להיבדק והיא הייתה מתאימה. זה היה אחד מאותם רגעים שהרגשתי ששומרים עלי. אני יודעת שהיה לי כל כך הרבה מזל. לעולם אהיה חייבת לפרנסיה", סיכמה גומז.

YOU MIGHT ALSO LIKE