לאחר שעברה התקף פסיכוטי במסעדה: בריטני ספירס מגיבה
לפני מספר ימים הרשת געשה סביב התקף העצבים שעברה הכוכבת במסעדה מקומית בלוס אנג׳לס, מה שגרם לבעלה סם אסגרי לעזוב את המקום. כעת, בוחרת ספירס להגיב לראשונה והיא עושה זאת, כפי שהיא יודעת, בפוסט חריף בעמוד האינסטגרם האישי שלה

יומיים בלבד לאחר שהצליחה לעורר סערה ברחבי הרשת בעקבות התקף התמוטטות עצבים שחוותה במסעדה בלוס אנג׳לס, בריטני ספירס בוחרת לא להישאר חייבת ולהגיב, במטרה לנסות ולהסביר מה בדיוק קרה שם. ״אנשים מדברים עליו כאילו אני מטורפת, מזכירים לי שוב ושוב את הדברים השליליים מעברי״, כתבה.

עוד הוסיפה וכתבה בריטני: ״אני בטוחה שגרמתי לכמה אנשים לחייך או לצחוק. מדובר במדורי רכילות שהתרגשו מכך שהייתי מעט שיכורה במסעדה. הם ממש עוקבים אחרי כל צעד שלי. זה מחמיא לי שמדברים עליו כאילו אני משוגעת, ואז יש להם את החוצפה לצלם אותי״.

לבסוף, בחרה ספירס לסכם את הסוגייה ואמרה כי היא לא חושבת שלאנשים באמת אכפת. ״אני פשוט כותבת את הפוסט הזה מתוך שעמום, כמו אידיוטית״. גם בעלה של הכוכבת הגיב לנושא וכתב בחשבון האינסטגרם הפרטי שלו: ״אל תאמינו למה שאתם רואים באינטרנט. מי שגרמה לדרמה במסעדה היא לא בריטני אלא סועדת שצילמה אותה ללא הסכמתה״.

YOU MIGHT ALSO LIKE