טרנטינו נגד סרטי מארוול: ״אני לא מת עליהם״
הבמאי המצליח מתח לאחרונה ביקורת נוקשה נגד סרטי מארוול ואמר כי הכוכבים האמיתיים בסרטים הם הדמויות עצמן ולא השחקנים. ״לפעמים שחקנים פשוט הופכים להיות מפורסמים רק בגלל שהם משחקים בסרט כזה או אחר. אני לא מבין את זה״, אמר

טרנטינו שובר שתיקה ומצטרף לחברו ולקולגה שלו, סקורסזה, ומותח ביקורת על סרטי מארוול. דבריו של הבמאי מגיעים לאחר שכוכב הסרט ״שאנג צ׳י ואגדת עשר הטבעות״, סימו ליו, צייץ ואמר כי אין לאף אחד זכות להתנשא עליו או על אף אחד אחר, זאת לאחר ששמע את טרנטינו אומר כי הוא לא אוהב את הסרטים המדוברים ואף לא מעריך אותם.

כעת, בראיון חדש מסביר טרנטינו את דבריו. ״אמרתי שאני לא מת על הסרטים של מארוול, אבל אני גם לא שונא אותם. כשהייתי ילד אספתי חוברות קומיקס של מארוול. אהבתי אותן. היום, כשאני כמעט בן שישים, אני כבר פחות מתלהב מזה״, אמר. 

עוד הוסיף ואמר כי להרגשתו הכוכבים האמיתיים בסרטים הם הדמויות עצמן ולא השחקנים. ״חלק מהשחקנים פשוט הופכים מפורסמים רק בגלל שאתם משחקים דמות כזו או אחרת. הם לא כוכבי קולנוע. אני לא הראשון שאומר את זה״.

סימו ליו הגיב גם לזה וכתב: ״אם הדרך היחידה להפוך לכוכב קולנוע הייתה דרך סרטיו של טרנטינו בחיים לא הייתי מקבל הזדמנות לשחק בתפקיד ראשי בסרט של למעלה מ-400 מיליון דולר. אני גאה לעבוד עם אולפני מארוול, שמציעים גיוון אתני ומעצימים אנשים בקהילות בכל העולם״.

YOU MIGHT ALSO LIKE