טיילור סוויפט מגיבה לראשונה על סערת הכרטיסים: ״ננסה להבין איך אפשר לתקן ולשפר״
דקות ספורות בלבד לאחר שנפתחה מכירת הכרטיסים לסבב ההופעות החדש של הזמרת האתר קרס ומעריצים רבים לא הצליחו להשיג כרטיסים, על אף שלחלקם היה קוד לרכישה מוקדמת. כעת, סוויפט מגיבה, מסבירה ומתנצלת

למעלה מ-3.5 מיליון אנשים ניסו לרכוש כרטיסים ברגע בו נפתחה ההרשמה לסיבוב ההופעות החדש של הזמרת טיילור סוויפט, וכפי שניתן היה לצפות, האתר קרס, מה שהוביל אלפי מעריצים להתלונן, בעיקר אלו שרכשו קוד מיוחד לרכישה מוקדמת. כעת, סוויפט מגיבה ואף מאשימה את האתר.

״היו הרבה סיבות לכך שלאנשים היה כל כך קשה לרכוש כרטיס. לפני שחתמנו עם האתר בו נפתחה המכירה ביקשנו לוודא שוב ושוב כי הפלטפורמה אכן יכולה להתמודד עם עומס רב, והם ענו שכן. אני שמחה ש-2.4 מיליון אנשים השיגו כרטיסים, אבל זה מעצבן אותי שכל כך הרבה לא השיגו״, כתבה.

עוד הבטיחה ואמרה: ״אנו ננסה להבין כיצד אפשר לתקן ולשפר את המצב״. כמו כן, פנתה סוויפט למעריצים המאוכזבים ואמרה כי היא מקווה לספק עוד הזדמנויות בהן יוכלו להיפגש ולשיר יחד את השירים שלה. ״תודה על הרצון להיות שם, אני מעריכה זאת״, סיכמה. 

סיבוב ההופעות החדש של הזמרת יכלול 52 מדינות ברחבי העולם, והוא יתחיל בשנת 2023. זהו סיבוב ההופעות הראשון של סוויפט מאז שנת 2018. 

YOU MIGHT ALSO LIKE