עכשיו זה רשמי: אוליביה ווילד והארי סטיילס נפרדו
הם היו אחד הזוגות הכי מתוקשרים בביצה ההוליוודית ובכל זאת הצליחו לשמר זוגיות יציבה הרחק מאור הזרקורים. אך כעת, לפי מקורבים לשניים, החליטו ווילד וסטיילס לקחת הפסקה. ״ההחלטה התקבלה בידידות והם עדיין חברים טובים״, מסר מקורב לזוג

אוליביה ווילד (38) והארי סטיילס (28) הצליחו להפתיע את הביצה ואף את העולם כולו כאשר אישרו כי הם אכן יחד. מאז, השניים הפכו להיות אחד הזוגות המעניינים והמתוקשרים בהוליווד, כאשר צוות צלמי פפראצי רודף אחריהם לכל מקום, והתקשורת לא מפסיקה לדווח ולכתוב על הצמד. ובכל זאת, הצליחו לשמור על זוגיות יציבה.

כעת, לאחר מספר חודשים של מערכת יחסים לוהטת במיוחד, החליטו השניים לקחת הפסקה. מקורב לשחקנית סיפר כי הארי נמצא כעת בסיבוב הופעות, ואילו אולביה בחרה להתמקד בגידול ילדיה, כאשר היא נמצאת בלוס אנג׳לס. ״זו הייתה החלטה מאוד חברית ומכבדת. הם עדיין חברים טובים״, אמר.

עוד הוסיף ואמר כי לשניים יש סדרי עדיפויות שונים כרגע בחיים, וזה מה שהצליח בסופו של דבר להפריד ביניהם. כזכור, השניים נצפו יחד לראשונה בחודש ינואר של השנה שעברה, כשהם מחזיקים ידיים בחתונה של חבר משותף. זמן קצר לאחר מכן, נתפסו ווילד וסטיילס כשהם מתנשקים ברחובות ניו יורק, מה שלא הותיר מקום לספק, למרות שהם מעולם לא יצאו בהצהרה פומבית ורשמית.

YOU MIGHT ALSO LIKE