״הבנתי שדברים לא צריכים להיות כך״: מתיו מקונוהיי חושף כי עבר הטרדה מינית
השחקן ההוליוודי המבוקש סיפר לאחרונה בפעם הראשונה על טראומות מיניות שעבר בתקופת הנעורים שלו, אשר עיצבו את התנהגותו בתוך מערכות יחסים וביחסים אינטימיים עם נשים בפרט. ״ההורים שלי לימדו אותי להתנהג כראוי לנשים״, אמר

הוא נחשב לאחד השחקנים הכי מבוקשים בביצה ההוליוודית, אך מסתבר כי כמו פעמים רבות, לא כל הנוצץ זהב, וגם הכוכב מתיו מקונוהיי עבר רגעים לא פשוטים בחייו, ולדבריו, אף טראומות שעיצבו את חייו הבוגרים ומערכות יחסים עם נשים בפרט. 

זוכה האוסקר התראיין לאחרונה וסיפר כי הוריו מאז ומתמיד הדריכו אותו כיצד להתייחס כראוי לאישה, ולתת כבוד למרחב שלהן. ״אבא שלי תמיד אמר לי להיות קשוב לרצונה של האישה. ותמיד להפסיק אם היא מבקשת. כשהייתי מצבים מהסוג הזה, תמיד ידעתי לעצור״, סיפר.

עוד חשף לראשונה כי אותם דברים שאביו אמר לו, עזרו לו כאשר עבר בעצמו הטרדה מינית, למרות שהדבר היה קשה במיוחד עבורו, ולדבריו, לקח לו זמן לחזור ולעמוד על רגליו ולנהל מערכת יחסים יציבה ובריאה. ״ידעתי בזמנו שזה לא תקין, שלא כך דברים צריכים להיראות״, אמר מקונוהיי.

עוד הוסיף וסיפר כי למרות ההתעללות המינית שעבר, הבטיח לעצמו לא לתת לזה לנהל את חייו ולפחד ממערכות יחסים. ״אני לא מתכחש לזה שהדבר הקרה. אבל אני לא מאפשר לזה להיות נטל על חיי, לנהל אותי, ולהשפיע על האופן בו אני מתנהל עם אנשים״, סיכם.

YOU MIGHT ALSO LIKE