מבולבל? לאחר שהודיע על פרישה וודי אלן חוזר בו
הבמאי המצליח שאמר ממש לפני ימים מספר כי בכוונתו להפסיק לעשות סרטים ולהקדיש את כל זמנו לכתיבה, חוזר בו מהצהרתו, ומסביר: ״מעולם לא אמרתי שאני מעוניין לפרוש מעשיית סרטים״

רק אתמול סיפרנו לכם כי הבמאי הוותיק והמוערך, וודי אלן, הכריז באופן רשמי ופומבי על פרישתו מתעשיית הקולנוע. כעת, נראה כי החליט לחזור בו מהחלטתו. ״וודי אלן מעולם לא אמר כי הוא פורש. הוא בסך הכל אמר שהוא שוקל לפרוש מעשיית סרטים שמגיעים ישירות אל שירותי הסטרימינג, דבר שלא גורם לו הנאה״, נמסר מטעמו.

״אלן הוא מעריץ ענק של חווית הקולנוע, ונכון לעכשיו, אין לו כל כוונה לפרוש. למעשה, הוא מאוד מתרגש לקראת סרטו החדש, שצילומיו יתחילו ממש בקרוב״, נאמר. כידוע, מדובר על סרטו ה-50 של וודי, שאמור להתרחש כולו בפריז. כזכור, זוהי לא הפעם הראשונה שהבמאי מבטא מחשבות על פרישה.

לפני מספר חודשים סיפר בראיון אישי כי הריגוש שלו מעט הלך לאיבוד. ״פעם, כשעשיתי סרטים, הסרט היה מגיע לבתי הקולנוע בכל רחבי המדינה. היום סרט מקבל רק כמה שבועות, ואז הוא נוחת בסטרימינג. זה לא מהנה בשבילי״, אמר בזמנו. 

לפי הדיווחים, בשנים האחרונות אלן אינו עובד בארצות הברית, זאת בעקבות ההאשמות של בתו המאומצת, דילן פארו, בגין תקיפה מינית. לפני שנה וחצי, שבר אלן שתיקה, והגיב לראשונה על הפרשה: ״זה מגוחך. למה שמישהו בן 57, נטול עבר פלילי, יתקוף לפתע ילדה בת שבע? אני מאמין לדילן שהיא מאמינה לזה. היא לא ממציאה. היא מאמינה לעצמה״.YOU MIGHT ALSO LIKE