אירוע הנעילה של שבוע האופנה בניו יורק: מדונה ובתה גונבות את ההצגה
למרות שעל המסלול צעדו הדוגמניות המבוקשות ביותר בתעשייה, ביניהן בלה וג׳יג׳י חדיד, מי שהצליח לגנוב את כל המבטים הייתה דווקא מדונה ובתה, לורדס, שנראו מרוצות במיוחד וכמובן מלאות סטייל וגלאם

שבוע האופנה בניו יורק הוא ללא ספק אחד האירועים הכי נוצצים ומתוקשרים בתעשייה ההוליוודית, כזה שמצליח למשוך אליו, בכל שנה מחדש, את מיטב הכוכבים. אמש, התקיים אירוע הנעילה הרשמי של השבוע הנוצץ, עם תצוגה של מעצב האופנה טום פורד, שכמובן כללה את השמות הגדולים ביותר בתעשיית הדוגמנות והאופנה.

התצוגה של פורד הייתה באווירה של שנות השבעים והשמונים, עם תסרוקות גדולות, כמחווה לדיסקו, בצבעים עזים, זוהרים, ובוהקים. כאמור, בין הדוגמניות המצליחות שהיו על המסלול, הופיעה גם האחיות חדיד, בלה וג׳יג׳י, שהיו עסוקות במיוחד בשבוע האופנה הנוכחי, ואף השתתפו בתצוגה היוקרתית של ״מגזין ווג״.

אך מי שהצליחו למשוך את ההצגה היו מדונה ובתה, לורדס. השתיים התאימו צבעים וסגנון לבוש, והופיעו בלוק שחור מכף רגל ועד ראש, ואיך לא, מחשופים נועזים במיוחד. אך המחשופים של השתיים היו נראים תמימים כמעט לצד זה של הדוגמנית לורי הארווי, שהגיעה בחליפה ירוקה עם חלק עליון פתוח לרווחה.

כמו כן, לצד מדונה ובתה, כוכבים רבים נוספים הפגינו נוכחות, ביניהם ברוקלים בקהאם ואשתו הטרייה, כריס רוק, סיירה, סרינה וויליאמס, ועוד ועוד. ביום האירוע, בניגוד למקובל, פורד לא הגיע ואמר מילות תודה וסיכום, וקשה שלא לחשוב על העובדה כי לאחרונה חשף כי הוא שוקל למכור את מותג האופנה שלו, כאשר כזכור, חברת אסתי לאודר הביעה התעניינות ברכישה, ולפי הדיווחים, היא תאלץ להיפרד מ-3 מיליארד דולר, סכום פעוט ביחס לשווי החברה, שעומד על למעלה מ-96 מיליארד דולר.YOU MIGHT ALSO LIKE