הלילה יתקיים טקס האמי: וזו הסדרה המובילה עם 16 מועמדויות
היום זה קורה, טקס האמי ה-74 צפוי לצאת לדרך ונראה שהכוכבת הגדולה הולכת להיות הסדרה ״אופוריה״ המבוססת על סדרה ישראלית של היוצרים רון לשם, דפנה לוין וטמירה ירדני. וזו לא הנוכחות הישראלית היחידה בטקס

טקס האמי השנתי מגיע, והשנה, בין כל השמות הגדולים והכוכבים ההוליוודים תוכלו למצוא גם לא מעט גאווה ישראלית. כך למשל הסדרה שהצליחה לכבוש את העולם, ״אופוריה״ המבוססת על סדרה ישראלית בעלת אותו השם, גרפה לא פחות מ-16 מועמדויות, ביניהן סדרת הדרמה הטובה ביותר, השחקנית הטובה ביותר, ושחקנית המשנה הטובה ביותר. 

מטעם היוצרים הישראליים שעומדים מאחורי הסדרה המקורית, נמסר: ״אנחנו מאושרים וגאים מאוד בהצלחה של אופוריה ובהערכה הגדולה והבינלאומית שהיא זוכה לה. זו הוכחה לכך שתוכן מקורי איכותי יכול לפרוץ יבשות וגבולות״. 

בנוסף, גם יוצר הטלווזיה הישראלי חגי לוי, עתיד לככב בטקס הנוכחי, בזכות המיני סדרה שלו ״תמונות מחיי נישואין״ שקיבלה מועמדות משלה. כידוע, מדובר על עיבוד לסרטו של אינגמר משנת 1973, בכיכובם של ג׳סיקה ג׳סטיין ואוסקר אייזק, המועמד לפרס השחקן הטוב ביותר. 

כזכור, לאחרונה אייזק התראיין לקראת הטקס החגיגי ואמר: ״מדובר על עיבוד מעמיק דרך חייו האישיים של חגי. היה ברור שהוא מזדהה עם הדמויות ועם דמותו של ג׳ונתן במיוחד. העבודה לצידו הייתה מדהימה ומלמדת מאוד״. YOU MIGHT ALSO LIKE